ROBOTY ZIEMNE I DROGOWE
Kopalnia piasku

Referencje

Realizujemy dla Państwa zlecenia transportowe i sprzętowe od 1993 roku. Jednym z naszych największych sukcesów jest liczba klientów, którzy stale korzystają z naszej oferty. Kolejnym potwierdzeniem zadowolenia są dla nas liczne referencje, które otrzymaliśmy za realizację zleceń różnego typu. Zapraszamy do sprawdzenia, z jakimi markami mieliśmy okazję współpracować przy wykonywanych inwestycjach.

Czekamy na kontakt. Co możemy dla Państwa zrobić?

Chcą Państwo poznać szczegóły dotyczące oferty? Czekamy na kontakt!
Zadzwoń teraz
+48 609-009-222
Napisz do nas
info@kop-trans.pl

Mają Państwo pytania? Czekamy na kontakt!

Rozwiejemy wszelkie wątpliwości, ustalimy termin realizacji, zasugerujemy najlepsze rozwiązania!

Referencje dla Kop-Trans. Dlaczego warto z nami współpracować?

Nasza oferta obejmuje wynajem maszyn, usługi transportowe i budowlane. Mamy również własną kopalnię i wysyp. Bazowanie na dużym, nowoczesnym parku maszyn powoduje, że możemy Państwu zaproponować atrakcyjne ceny realizacji usług i szybkie terminy. Trzymamy się ustalonego czasu na realizację - zdajemy sobie sprawę, jak duże znaczenie ma terminowość wykonania inwestycji.

 

Każde zlecenie przynosi nam wnioski na przyszłość. Duże doświadczenie powoduje, że podejmujemy się prac, którym nie podołały inne firmy. Pozwalają nam na to nasi wykwalifikowani eksperci i park maszyn, który mają do dyspozycji. Inwestując w sprzęt, stawiamy na jakość i nowoczesne technologie. Analizujemy, jak zmienia się rynek, jakie pojawiają się rozwiązania, i dbamy o to, aby mogli Państwo korzystać z najlepszych usług w atrakcyjnej cenie. Identycznie podchodzimy do materiałów wykorzystywanych w zleceniach budowlanych.

Na koncie mamy wiele realizacji, dzięki którym rozpoczęliśmy stałą współpracę z cenionymi w Polsce przedsiębiorstwami. Dla firmy STRABAG Sp. z o.o. z siedzibą w Pruszkowie wykonaliśmy kompleksowo tereny zielone wraz z nasadzeniami na budowie stacji obsługi pojazdów i maszyn budowlanych. Klient wystawionymi referencjami potwierdził terminowość i realizację zgodnie z oczekiwaniami.

 

Szereg prac wykonaliśmy dla firmy Eiffage Polska Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Było to m.in. wykonanie nasypów pod drogami, wykonanie miejsc parkingowych z kostki brukowej i opasek żwirowych. Pracę koordynowaliśmy z innymi wykonawcami - wszystkie działania przebiegły zgodnie z ustalonym terminem.

 

Wiele zadań zrealizowaliśmy dla marki SAVI Sp. z o.o. Współpraca z tym przedsiębiorstwem, mającym siedzibę w Obornikach Śląskich, obejmowała wykonanie nawierzchni z kostki brukowej, nawierzchni z betonu asfaltowego, oznakowania tymczasowego i prac ziemnych. Zleceniodawca potwierdził realizację prac zgodnie z harmonogramem.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami referencji wystawionych przez poszczególnych klientów. Być może wśród nich znajdą Państwo takie, które dotyczą interesujących Państwa usług. Wypełnienie ustaleń w ramach zlecenia jest dla nas zawsze priorytetem, a szeroki park maszyn powoduje, że podołamy realizacji nawet bardzo dużych inwestycji.

Czytaj więcej
KOP-TRANS © 2023 All Rights Reserved | Polityka prywatności
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram