ROBOTY ZIEMNE I DROGOWE
Kopalnia piasku

Usługi

Najwyższa jakość realizacji zleceń przez KOP-TRANS wynika z wiedzy i doświadczenia naszych ekspertów, a także profesjonalnego sprzętu. Sprawdź, jakich maszyn używamy do wykonywania zleconych prac. Sprzęt dostępny jest również w ofercie wynajmu.

Roboty ziemne i drogowe

Nasza firma oferuje szeroki zakres usług związanych z robotami ziemnymi i drogowymi. Dzięki doświadczeniu, wiedzy i nowoczesnemu sprzętowi, jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym projektom. Realizujemy prace takie jak: wykopy, niwelacje terenu, nasypy, budowa i modernizacja dróg, a także montaż i demontaż infrastruktury drogowej.

Transport

Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów, które spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz ekologiczne normy. Nasze usługi transportowe są dostępne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm, niezależnie od wielkości przewozu.

Stabilizacja gruntów

Nasza firma specjalizuje się w profesjonalnych usługach z zakresu stabilizacji gruntów, niezbędnych do zapewnienia odpowiedniej podbudowy pod różnego rodzaju konstrukcje. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, innowacyjnym technologiom oraz indywidualnemu podejściu do każdego projektu, oferujemy kompleksowe rozwiązania dostosowane do specyfiki inwestycji.

Rozbiórki

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem oraz doświadczoną ekipą, która gwarantuje bezpieczne, efektywne i szybkie wykonywanie zadań rozbiórkowych. Pracujemy zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz standardami bezpieczeństwa, dbając o minimalizację wpływu na otoczenie. Realizujemy rozbiórki zarówno całkowite, jak i wybiórcze, w zależności od potrzeb i wymagań klienta.

Recycling materiałów budowlanych

W trosce o środowisko naturalne oraz z myślą o efektywnym zarządzaniu zasobami, nasza firma specjalizuje się również w recyklingu materiałów budowlanych. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie gospodarki odpadami, takimi jak beton, cegła, kamień, asfalt czy gruz, które pochodzą z rozbiórek, remontów czy budów.

Zrób rezerwację maszyn

Sprzedaż piasku i kruszyw z własnej kopalni

Pokaż ofertę kopalni

Proces wynajmu sprzetu

Potrzebują Państwo maszyny do wykonania konkretnych prac? Doradzimy odpowiedni sprzęt. Oto, jak przebiega wynajem:
1
Wybierz sprzęt, którego potrzebujesz.
2
Podaj, w jakim terminie musisz mieć maszynę do dyspozycji.
3
Jeśli maszyna jest dostępna w danym terminie, zrób rezerwację.
4
Ustal termin odbioru sprzętu i zawrzyj umowę.
5
Odbierz maszynę i zwróć w ustalonym terminie.
Proces wynajmu sprzętu w Kop-Trans uprościliśmy tak, aby przebiegał ekspresowo. Zarezerwuj maszynę online, ustal termin odbioru i korzystaj z naszych nowoczesnych rozwiązań. Masz wątpliwości lub problem z wynajętym sprzętem? Skontaktuj się z nami - pomożemy.

Systemy

W KOP-TRANS stawiamy wyłącznie na nowoczesne rozwiązania. Dzięki systemowi firmy Leica o nazwie Icon pracujemy z wyjątkową dokładnością w warunkach każdej budowy. Zwiększamy wydajność pracy, generujemy oszczędności i przyspieszamy realizację zleceń.

Systemy w KOP-TRANS

Dzięki technologii GNSS (Global Navigation Satellite System), czyli globalnemu systemowi nawigacji satelitarnej, zapewniamy najwyższą dokładność i pewność pomiaru. To rozwiązanie przyszłości, które jednak już teraz odgrywa ogromną rolę. W KOP-TRANS stawiamy na systemy, które przyczyniają się do jeszcze lepszych realizacji.

Sterowanie maszynami

Leica Icon pozwala sterować pracą spycharki i równiarki z najwyższą dokładnością. Dzięki temu eliminujemy mozolną pracę osób, które musiałyby sprawdzać, czy maszyna przygotowała powierzchnię na wybraną rzędną. Poza tym skracamy czas pracy sprzętu i generujemy oszczędności.
Leica Icon
Dzięki temu systemowi doskonalimy szybkość i jakość pracy maszyn.
Leica Icon Grade
Zapewnia automatyczną kontrolę spadku i wysokości.

Technologia

Dzięki technologii GNSS uzyskujemy najwyższą dokładność i pewność pomiaru. Wykorzystuje ona  Leica SMARTTRACK+ I SMART-CHECK+. Te technologie odpowiadają za inicjowanie działania i niezawodność.

Wyjątkowa elastyczność pracy

Od systemu sterowania maszynami do pomiarów na tyczce z jedną anteną.

Szeroka gama rozwiązań pomiarowych

Tachimetry oraz systemy GPS.

Śledzenie sygnałów satelitów

Działających teraz i w przyszłości.

Czekamy na kontakt. Co możemy dla Państwa zrobić?

Chcą Państwo poznać szczegóły dotyczące oferty? Czekamy na kontakt!
Zadzwoń teraz
+48 609-009-222
Napisz do nas
info@kop-trans.pl
KOP-TRANS © 2023 All Rights Reserved | Polityka prywatności
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram